Munkatársak

Munkatársak

Navracsics Tibor PhD 

alapító, tudományos főmunkatárs 

Önéletrajz

CV

navracsics.tibor@uni-nke.hu 

 

Tárnok Balázs PhD

mb. intézetvezető, tudományos munkatárs

Önéletrajz

CV

tarnok.balazs@uni-nke.hu

 

Máthé Réka Zsuzsánna PhD

tudományos munkatárs

Önéletrajz

CV

mathe.reka@uni-nke.hu

 

Schmidt Laura

tudományos segédmunkatárs

Önéletrajz

CV

schmidt.laura@uni-nke.hu

 

Pató Viktória Lilla

tudományos segédmunkatárs

Önéletrajz

CV

pato.viktoria.lilla@uni-nke.hu

 

Kalas Vivien

referens

Önéletrajz

CV

kalas.vivien@uni-nke.hu

 

Mernyei Ákos Péter

kutató

Önéletrajz

CV

mernyei.akos.peter@uni-nke.hu

 

Külső munkatársak

 

Gát Ákos Bence PhD

tudományos munkatárs

Önéletrajz

CV

gat.akos.bence@uni-nke.hu

 

Petri Bernadett

kutató

Önéletrajz

CV

petri.bernadett@uni-nke.hu

 

Varga Csilla PhD

kutató

Önéletrajz

CV

csilla.varga789@gmail.com

 

Zsivity Tímea

kutató

Önéletrajz

CV

zsivity.timea@gmail.com

 

Tóth Bettina

kutató

Önéletrajz

CV

toth1.bettina@uni-nke.hu

 

Miszlivetz Áron James

kutató

Önéletrajz

CV

miszlivetz.aron.james@uni-nke.hu

 

Hegedüs Csilla

kutató

Önéletrajz

CV

hegedus.cs.csilla@gmail.com